Close to me, erotik film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,311 Görüntülenme

Close to me, erotik film izle

 John ve Bella Tina “o” çift ama nasıl tanıştılar, hikayeleri nedir? Bu film size her şeyi, en mahrem fantezilerini bile anlatacak. Erotik film izle

 

Close to me erotikfilm seyret 2021 Bada dahada yaklaş Erotik sinema izle
BEKLENMEYEN BİR KARŞILAŞMA
John ve Bella Tina “o” çift ama nasıl tanıştılar, hikayeleri nedir? Bu film size her şeyi, en mahrem fantezilerini bile anlatacak.
Her şey bir gece Bella Tina ve Cherry Kiss düzenli olarak katıldıkları birçok özel partiden birine hazırlanırken başladı. İki genç kadın gecenin kraliçeleridir ve çoğu zaman bu Paris partileri, beklenmedik kadar sıcak karşılaşmalar yapmalarına izin verir. Cherry, ortaklarının cinsiyeti veya zevkleri ne olursa olsun, çeşitli deneyimler yaşamayı sever. Tina’ya gelince, sonunda bir erkekten kız arkadaşıyla paylaşmak zorunda kalmadan zevk almak istiyor.

Birkaç saat sonra iki genç kadın, partide tanıştıkları genç bir adam olan John ile eve dönerler. İyi bir akşam geçirdiğini düşündü ama kesinlikle bu kadar güzel bir şekilde bitirmeyi beklemiyordu. Sadece onun için rüya gibi vücutlara sahip iki kız, daha ne isteyebilirsiniz ki? Neyse ki onun için Bella ve Cherry çok paylaşımcı ve onları takip ederek iyi iş çıkardığını ona kanıtlamaya niyetliler. Bu en yoğun üçlü ve yakıcı bir gecenin ardından John eve döner ama Bella üzerinde güçlü bir etki bırakır. Ya genç kadın bir sonraki erkeğe geçmek yerine bir erkeğe bağlanırsa? Görünüşe göre tomurcuklanan duygular karşılıklı çünkü ertesi gün John, Bella ve Cherry’yi Fransa’nın güneyinde bir arkadaşının villasında kendisine katılmaya davet ediyor.

AŞK VE ARZUNUN BULUŞMASI
Uzun bir yolculuktan sonra iki genç kadın, John ve arkadaşlarıyla tanışır ve en azından villanın büyüklüğü hakkında yalan söylemediğini söyleyebiliriz. Evli olmalarına rağmen Ricky ve Angelika Grays’in çok özgür bir ilişkisi var. Öyle ki villanın sahibi J.P.X saunada yalnız kaldığında, karısına kendisine katılmayı teklif eden kişi Ricky’nin kendisidir. Uzun bir masajın ardından güzel sarışın, sıcaklığı biraz daha yükseltmek için eşyaları eline ve ağzına alır. Ricky’nin arkadaşlarıyla samimi anları paylaşmaya alışkın olsa da, zevkinden asla surat asmaz.

Aynı akşam herkes bir şeyler içip dinlenirken Bella, Cherry ve Angelika’nın yaklaşmasını kem gözle görür. Başka bir şey düşünmek için, hayal kırıklıklarını unutmak için John ve Ricky’ye odada kendisine katılmalarını teklif eder. İki adam, böyle bir fırsatı kaçırmanın aptallık olacağını kendi kendilerine söyleyerek bu teklifi hemen kabul ederler. Kendi tarafında, bir erkek yerine iki kız seçeneğine daha çok alışmış olan Bella, bu gidişattan sonuna kadar yararlanmaya niyetlidir. Ertesi gün, havuz başında Cherry ve kız arkadaşı, rekoru düzeltmeye ve arkadaşlıklarının değerlendirmesini yapmaya karar verir.

ARZU VE TUTKUYLA DOLU YENİ BİR HAYAT
Sonunda barışan iki arkadaş, eğlenceli gecelerini anlatır. Tıpkı Bella gibi, Cherry de J.P.X ve yeni arkadaşlarının misafirperverliğinden yararlandı. Fitness koçu Tony ve güzeller güzeli Angelika arasında Cherry öyle yoğun bir gece geçirdi ki, bunu unutmaya hazır değil. Banal zevk konusunda usta olan genç kadın, çok yoğun bir çifte penetrasyonla apotheosis’i bitirmek için tüm deliklerini partnerlerine sundu. Duygular ve çeşitli zevklerle dolu bu çok ilginç kalış sonunda Angelika, Cherry’ye Budapeşte’de kendisine katılmasını teklif ederken John, Bella’dan onunla biraz daha vakit geçirmesini istedi. Ya dünyanın en iyi iki arkadaşı sonunda aşkı bulmuşsa?
Birkaç hafta sonra, John ve Bella Tina hala birlikteler ve arzularını ve fantezilerini istedikleri yerde ve zamanda yaşıyorlar, arzularını serbest bırakmak için ormanda yürüyüşe çıkmaları gerekse bile.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  film izle - film izle - film izle - film izle - film izle